Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Дренажні насоси

Дренажні насоси: види та специфіка експлуатації

Дренажні насоси — це спеціальне обладнання, яке є необхідним мінімум кілька разів у сезон кожному власнику приватного будинку або дачі. Використовуються дренажні насоси для відкачування ґрунтових вод з підвальних та інших подібних приміщень, відкачування зливових вод і, звичайно, безпосередньо для поливу городу. Ці нехитрі “роботяги” потрібні і в будівництві, і в сільському господарстві, і навіть на промислових підприємствах. І якщо ви, дорогий клієнте, зайшли на цю сторінку і читаєте цей текст, це означає, що вам потрібно купити дренажний насос. Правильно? Тоді розберемося з тим, якими бувають дренажні насоси, яка в них специфіка роботи та, звичайно, стисло ознайомимось з інформацією про виробників, що представлені в каталозі магазину Water House.

Основні види дренажних насосів

Всі дренажні насоси діляться на два види: заглибні тат поверхневі. Перші для своєї роботи потребують безпосереднього контакту корпусу з поверхнею або товщею води. За розмірами вони досить скромні, не створюють занадто активних шумів. Що стосується поверхневих, то для роботи вони не потребують контакту корпусу з поверхнею або товщею води. Сенс роботи цих агрегатів: підключений до мотора шланг занурюється в ємність, звідки рідина витягується після включення двигуна.

Занурювальні дренажні насоси однозначно випереджають за всіма експлуатаційними характеристиками поверхневі. Вони працюють не так шумно, більш компактні, можуть занурюватися на глибину до 10 і більше метрів. А ще вони можуть за одну й ту ж кількість часу перекачати, в порівнянні з поверхневими дренажними насосами, набагато більшу кількість води. За допомогою дренажних заглибних насосів можна викачувати воду зі свердловини, колодязя, з басейну, відкачувати ґрунтові води з підвальних приміщень.

Але ж поверхневі дренажні насоси теж особливо не втрачають свою популярність, чому? Річ в тому що це більш мобільні агрегати, вони дешевші і, що важливо, їх набагато простіше ремонтувати.

Специфіка роботи дренажних насосів

Заглибні або ж погружні і поверхневі дренажні насоси працюють практично однаково, тому давайте обговоримо, з яких складових частин вони зроблені. Розуміння конструкції дозволить нам більш чітко розбиратися в принципі роботи. У будь-якому дренажному насосі є 3 обов'язкові частини:

  • корпус;
  • ротор з крильчаткою;
  • електродвигун.

Корпус в погружному дренажному насосі абсолютно герметичний. Принципова різниця між конструкціями полягає в допустимій глибині занурення. Деякі варіанти можуть занурюватися на глибину до 3 або 5 м, а деякі — до 50 м. Всмоктування води у всіх конструкціях відбувається за допомогою обертання крильчатки. Вода всмоктується в спеціальну порожнину, а через вихідний отвір викидається на певну кількість метрів. Максимальна кількість метрів, на яку може видаватися вода, залежить від потужності дренажного насоса.

Зазвичай глибинні насоси більш потужні, ніж поверхневі. Крім того, поверхневі моделі можуть відкачувати воду з глибини не більше 7 м. В деяких моделях гранична глибина ще менша. Тому, якщо вам потрібен потужний насос, який буде відкачувати воду з великої глибини видавати її потужним струменем на поверхню, обирайте з заглибних моделей.

Гарантія від виробника або чому ламаються насоси

Зазвичай виробник дає гарантію на дренажні насоси герметичного чи поверхневого типу на період від 1 до 3 років. Але для кожної моделі в інструкції з експлуатації позначені умови, в яких можна використовувати насос. Це стосується і температурного режиму, і pH рідини, і, головне, допустимого розміру фракцій. Практично в будь-який природній воді ми бачимо тверді домішки різних розмірів і твердості. Залежно від того, для яких умов призначена конкретна модель, дренажний насос забезпечений спеціальними решітками. Своєрідне сито пропускає тільки ті макро- або мікрочастинки, які вважаються безпечними для конструкції механізму дренажного насоса.

Експлуатація насоса в умовах, що перевищують допустимі, позначені в інструкції, параметри, власне, і є основною причиною передчасного виходу з ладу механізму.

Увага!

Якщо передчасна несправність насоса сталася внаслідок недотримання умов експлуатації, позначених інструкції, виробник має право не компенсувати її!

Саме тому, для того щоб забезпечити максимально тривалу і стабільну експлуатацію дренажного насоса, перш ніж замовити агрегат в інтернет-магазині, уважно ознайомтеся з інструкцією. Якщо вам потрібен дренажний насос для відкачування побутових стічних вод, каналізації тощо, вибирайте з каталогу фекальних насосів. Їхня конструкція якраз і призначена для роботи з великими м'якими включеннями.

Виробники заглибних і поверхневих електронасосів

Наразі на ринку погружних і поверхневих електронасосів можна побачити величезну різноманітність виробників. Ми для вас приготували інформацію про 3 компанії, продукцію яких можна знайти в інтернет-магазині Water House.

  • Sprut — китайське якісне обладнання середнього цінового сегмента. Виробник випускає в широку лінійку найрізноманітніших дренажних насосів, а також інше міцне обладнання для сільського господарства і будівництва. В Україні продукцію від цього виробника можна купити вже протягом більш ніж 20 років.
  • Pedrollo — світовий виробник дренажних насосів з італійськими коренями. Випускає добротне обладнання для насосних станцій, фермерських господарств та інших об'єктів. На європейському та азійському ринках присутній вже близько 40 років.
  • Rudes — вітчизняний виробник. Дренажні насоси виробництва цієї фірми характеризується як недорогі, але експлуатаційно надійні пристрої. Виробник надає гарантію на механізми, при дотриманні обумовлених в інструкції умов експлуатації, на термін від 1 до 3 років.

Для того щоб замовити заглибний або поверхневий насос в інтернет-магазині Water House, просто натисніть на кнопку “купити” і оформляйте замовлення!

Якщо виникнуть питання, ви можете зв'язатися з нами за номерами телефонів, вказаними у верхній правій частині сайту, або замовити послугу зворотного зв'язку.

Вгору