Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фланці та мембрани для гідроакумуляторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Основним елементом гідроакумулятора чи бака-компенсатора системи опалення є мембрана, або як її часто називають груша. Постійні перепади тиску, механічні домішки, сполуки хлору присутні в технічній воді негативно впливають на термін роботи резинових мембран. Хоча такі мембрани виготовляють з якісного бутил-каучуку чи матеріалу EPDM, рано чи пізно вони виходять з ладу, рвуться. Про пошкодження мембрани свідчить нестабільний струмінь води, занадто часте вмикання і вимикання насоса при кожному розборі води. В такому випадку слід найшвидше замінити пошкоджений елемент!

При замовленні резинової  мембрани гідроакумулятора обов’ язково потрібно знати літраж і виробника вашого бака, так як різні виробники відрізняються розміром горловини і типом мембрани(прохідна чи непрохідна). Заміну мембрани можна зробити самостійно або звернутись в наш сервісний центр.

Також при заміні мембрани зазвичай замінюють фланець горловини, який притискає мембрану через спеціальну поліетиленову проставку. Після заміни мембрани і затяжки болтів фланця, потрібно накачати через ніпель (з протилежної сторони) повітря до вказаного виробником тиску. Зазвичай     його накачують на 0,2-0,4 бар більше встановленої межі вимкнення насоса. Остаточно після запуску насоса переконуються в герметичності фланцевого з’ єднання і ніпельного золотника.

На вибір замовника наш інтернет-магазин пропонує якісні оригінальні мембрани виробників Італії та Німеччини, а також фланці потрібних розмірів нержавіючі і звичайні.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору