Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

GF Italy

Штаб-квартира GF Italy Corporation знаходиться в місті Болонья в Італії, тому купуючи змішувачі даної фірми, ви отримуєте вироби найвищої якості.

Історія компанії GF Italy

Своє існування корпорація відраховує з 1995 року. Спочатку це була маленька фірма, яка спеціалізувалася на випуску тільки картриджів для кухонних і змішувачів. Вона розташовувалася на півночі Італії і забезпечувала потреби місцевого ринку. Завдяки вдалому менеджменту і високій якості товарів, що випускаються фірма GF стала збільшувати виробництво і розширювати асортимент. Важливим кроком у підвищенні конкурентоспроможності товарів стало перенесення виробництва в Китай. Це рішення є не новим, оскільки свою продукцію в цій державі виготовляють багато світових брендів. Дане рішення не тільки знизило кінцеву собівартість, а й дало можливість компанії розростися до рівня корпорації і стати гравцем глобального рівня в сегменті сантехнічного обладнання.

Зараз купити товари GF Italy можна більш ніж в 20 країнах світу, в них входить і Україна. І саме у Львові ви можете придбати ї у нас в інтернет магазині Water House

Розгорнути

Немає товарів

Вгору