При замовленні товарів ви можете відразу відкладати обрані товари в корзину, якщо виникають додаткові питання просимо звертатись до менеджерів. Ви можете уточнити наявність вибраних товарів, характеристики, ціни. Також просимо при замовленні точно і коректно вказувати свої дані – це значно прискорить доставку. Оплату можна здійснювати:

-безготівковим способом (для платників ПДВ потрібно вказувати свої реквізити для правильного формування податкової накладної)

- на картку ПРИВАТ БАНКУ

-готівкою при виписці товару на місці

-зворотньою доставкою (для окремих великогабаритних вантажів обов’язкова передоплата, розмір якої необхідно уточнити в менеджера)

Доставка

Доставка по Україні здійснюється кожного робочого дня. Товари оплачені до 14.00 потрапляють до перевізників того ж дня, якщо оплата отримана після 14.00, то відправка здійснюється наступного дня. Ми співпрацюємо з усіма основними перевізниками, як то: «Нова Пошта», «САТ», «Делівері», «Нічний Експрес», «Євроекспрес», «Міст-Експрес», «Ін-Тайм», Укрпошта та інші. Ви можете забрати товар самостійно  або замовити доставку нашим автотранспортом (це стосується лише Львова та області). При відправленні вантажів перевізниками просимо залишати менеджерам наступну інформацію:

- ПІБ отримувача

- контактний телефон

-населений пункт

-назву перевізника та номер найближчого чи найзручнішого для вас відділення (обов»язково уточнити у вашому відділенні максимальну вагу і габарити отримуваного вантажу, оскільки не всі відділення працюють з великогабаритним вантажами:  баки запасу води, буферні ємності, котли, труби-довгоміри і т. п.)

Увага!

Всі товари категорії "Баки Запасу Води" та інші габаритні товари - відправляються тільки після повної або часткової оплати вартості на карту Приват Банка.