Цивілізований світ неможливо уявити без комунальних благ. Одним з таких благ є гаряча вода. Однак трапляється, що з деяких причин неможливо забезпечити безперебійну подачу гарячої води. У таких випадках на допомогу прийдуть водонагрівачі. Такий пристрій дозволяє нагрівати воду до заданої температури і підтримувати її.
Водонагрівачі бувають самих різних видів. Вони розрізняються за призначенням, конструкції, типу монтажу і обсягом. Найбільш популярним типом є електричні накопичувальні бойлери. Вода, що наповнили бак, нагрівається до потрібної Вам температури. Такі вироби можуть бути встановлені не тільки в квартирі, але і в заміському будинку, а також в офісі або кафе, щоб забезпечити гарячою водою співробітників і клієнтів. Накопичувальні водонагрівачі можуть мати різний обсяг і спосіб установки. Так, існують моделі для установки під раковиною або над нею, а також для настінного монтажу. Багатолітражним водонагрівачі (від 200 літрів) встановлюються на підлогу.
Сучасні нагрівачі води відрізняються економічністю в плані витрати води і споживання електроенергії. Крім того, всі вони виконані в актуальному дизайні. Ряд виробників створює водонагрівачі, які привертають увагу незвичайними формами або вибором кольорів. Така різноманітність пропозицій дозволить Вам підібрати функціональну модель, яка прикрасить Ваш інтер'єр.
Здається, що чим більший об'єм бойлера, тим краще. Однак при виборі слід врахувати потребу Вашої родини в гарячій воді. Купити водонагрівач потрібного обсягу допоможе нижченаведена таблиця:
Кількість осіб Обсяг бойлера (л)
1 10-15
2 30-50
3 50-100
4 і більше від 150